CONTENTSTART
EXCLUDESTART EXCLUDEEND

Names of May 2017 Candidates for Graduation

Author: Casey M Fryda

Thursday May 18, 2017
Below are the names of students who are candidates for May 2017 graduation from all NWTC locations. Students with an asterisk (*) before their names are graduating with honors; those with two asterisks (**) are graduating with high honors. Some names may have been withheld at the student's request. Congratulations, Class of 2017!

Accounting:
**Sarah Kerstin Jeske, Abrams; **Bridget Wesoloski, Abrams; Kristin Ledvina, Coleman; Tiffany Mursau, Coleman; Debra Liesch, Crivitz; Sandra Aguilar, Green Bay; *Nieves Cordova, Green Bay; Brian Gierczak, Green Bay; **Cassie Pribyl, Green Bay; Kabao Thao, Green Bay; *Song Vang, Green Bay; **Sarah Volkman, Green Bay; Pa Vue, Green Bay; True Xiong, Green Bay; *Kao Ying Yang, Green Bay; *Mikayla Kuehl, Kewaunee; Cassandra Rietveld, Kingsford, MI; Kaylyn Simmons, Marinette; **Samuel Buyarski, Menominee, MI; Stephanie Calaway, Oconto Falls; **Kassandra Bayer, Peshtigo; April Churchill, Seymour; *Vanessa Krueger, Shawano; Heather Heimermann, Shiocton; *Kelly Konrad, Sobieski; **Jean Chase, Sturgeon Bay; Susan Harden, Sturgeon Bay; Meggie LuMaye, Sturgeon Bay; Bradley Glonek, Superior; Stephanie Cassidy, Wabeno
 
Accounting Assistant:
Amber Lubenske, Abrams; **Christopher Rollins, Appleton; Alexandra Vanden Elzen, Denmark; Amanda Loberger, Gillett; Tracy Bealhen, Green Bay; Aidee Boesen, Green Bay; Melissa Boucher, Green Bay; **Jason Dahlen, Green Bay; Tyler DeGreef, Green Bay; *Torrie Krause, Green Bay; Karena Trevino, Green Bay; Cassandra Tucker, Green Bay; Xeng Vang, Green Bay; Michael Wilson, Green Bay; *Maisee Yang, Green Bay; **Mikayla Kuehl, Kewaunee; Frank Virgil, Menominee, MI; Sara Davenport, New Franken; **Paulina Godlewska, Niagara; *Michelle Rodgers, Pulaski; **Katie Hylok, Seymour; Sandra Nimmo, Sturgeon Bay; *Stephanie Cassidy, Wabeno
 
Administrative Professional:
Emily Romanek, Cecil; Patricia Aguilera, Gillett; Melissa Geurts, Green Bay; **Emily Kalz, Green Bay; *Yulia Keating, Green Bay; Megan Le Clair, Green Bay; Maria Ortega, Green Bay; *Karissa Heffelfinger, Marinette; **Allyssa Davis, Menominee, MI; **Jessica Kopp, Menominee, MI; Michele Brunette, Oneida; *Trina Hubbard, Stephenson, MI
 
Alcohol & Other Drug Abuse Associate:
Senior Brown, Green Bay
 
Alcohol & Other Drug Abuse Certificate:
**Jillian Scott, Green Bay
 
AODA (Alcohol and Other Drug Abuse) Certificate:
** Emily Ruf, Appleton; * Jerald Cook, Green Bay; ** Kate Densing, Green Bay
 
Architectural Technology:
*Kevin Sperber, Algoma; **Amy Moore, Berlin; Sara Weber, De Pere; Jacob Reif, Deerbrook; Abby Doucette, Green Bay; Michael Leinon, Green Bay; Michael Pedersen, Green Bay; Kelsey Smith, Green Bay; Andrew Stanke, Pulaski; **Lori Christel, Reedsville; Alyssa Vande Hey, Wrightstown
 
Autism Certificate:                                          
CharleeAnn Barton, Green Bay; Maddie Kussow, Oconto Falls; Nanette Anschutz, Sturgeon Bay
 
Auto Collision Repair and Refinishing Technician:
Kevin Walgate, De Pere; Benjamin Kissel, Green Bay; Ivan Leon, Green Bay; Jose Martinez Cesareo, Green Bay; Hunter Lumaye, Oconto Falls
 
Auto Collision Repair and Refinishing Technology:
Kevin Walgate, De Pere; Ruben Martinez Cesareo, Green Bay; David Vannieuwenhoven, Green Bay; *Luke Slaby, Kewaunee; Shanna Torres, Oneida
 
Automation Engineering Technology:
*Race McClone, Cecil; Tyler Rabideau, Green Bay; Christian Swaab, green bay; *Sarah Cassidy, New Franken; *Joseph Stachura, Pulaski; *Joshua Schultz, Wallace, MI
 
Automotive Maintenance Technician:
Natasha Jakups, Marinette; Alan Vollmer, Marinette; Michael Barry, Menominee, MI; Joseph Bonaguro, Menominee, MI; Brett Hafeman, Menominee, MI; Hunter Hoida, Menominee, MI; Isaac Ellie, Peshtigo; Allen Hartline, Pound; Austin Aide, Wausaukee; Brandon Eigenberger, Wausaukee
 
Automotive Technician:
Thunder Smith, Bowler; Alex Phillips, De Pere; Zachary Kamps, Gillett; Jake Rowell, Gillett; Zachary Bergeson, Green Bay; Alberto Cerda, Green Bay; Sherwood Forst, Green Bay; Antwyn Garrison, Green Bay; Geovanni Juarez, Green Bay; Tonny Lor, Green Bay; Brian Magana, Green Bay; Austin Parma, Green Bay; Wesley Pett, Green Bay; Tasha Senft, Green Bay; Isaac Lintner, New Holstein; Cameron Buck, Pulaski; Daryn Reinhard, Pulaski; Nestor Sandoval, Sturgeon Bay
 
Automotive Technology:
Thunder Smith, Bowler; Zachary Bergeson, Green Bay; Monica Englehart, Green Bay; Tonny Lor, Green Bay; Devon Marchese, Green Bay; Wesley Pett, Green Bay; David Vannieuwenhoven, Green Bay; Kenneth Kiley, New Franken; Jackson Boulanger, Pulaski
 
Business Analyst:
**Rubal Kaur, De Pere; Benjamin Burich, Grand Chute; **Debra Onesti, Shawano
 
Business Management:
**Amira Ansari, Apple Valley, MN; Trent Belter, Casco; Andrew Becker, De Pere; *Jacolyn Haskins, De Pere; Jeromey Hoff, De Pere; Kara Vanlaanen, De Pere; Allison Curtis, Denmark; Julia Davis, GREEN BAY; **Avery DuBois, Green Bay; Austin Elsner, Green Bay; **Donna Erland, Green Bay; **Nicholas Garrity, green bay; Christon Heaton, Green Bay; Jonas Hill, Green Bay; *Kody King, Green Bay; *Alex Kolpack, Green Bay; **Timothy Peterson, Green Bay; Emma Pier, Green Bay; Jenna Reimer, Green Bay; Luis Rios, Green Bay; *Cara Sinkler, Green Bay; Kristi Stascak, Green Bay; Joshua Tritt, Green Bay; Jennifer Vang, Green Bay; Thomas Whaley, Green Bay; Claudia Wieting, Green Bay; *Jessica O'Meara, Le Center, MN; Marissa Panske, LENA; Jessalyn Geier, Marinette; **Ashley Paul, Marinette; *Jake Ryan, Marinette; Mulunda Bowa, New Franken; **Kimberli Runnoe, Peshtigo; *Alexander Beaudoin, Pulaski; **Brandon Kruschke, Shawano; Tyler Sobiesczyk, Shawano
 
Business Management with an Emphasis in Entrepreneurship:
Rakesh Kaluth Veerasingh Naik, De Pere; **Rachel Kiger, De Pere; Joshua Murray, De Pere; Carlos Arreguin, Green Bay; Misty Bero, Green Bay; Keaton Goetz, Green Bay; Cenia Guzman, Green Bay; *Brandi Hibbard, Green Bay; **Erynn Niemi, Green Bay; **Shawn Shields, Green Bay; Ying Vang, Green bay; Alyssa Korpan, Suamico; *Jenna Stumbris, Wausaukee
 
Business Management with an Emphasis in Hotel & Restaurant:
**Michael Mcdonald, De Pere; *Thomas Oreskovic, Green Bay; Hope Ann Birnschein, Sturgeon Bay; Keith Pillsbury, Sturgeon Bay
 
Business Management with an Emphasis in Promotions Management:
**Olesya Keating, Green Bay
 
Business Management with an Emphasis in Supply Chain:
**Bilyana Ivanova, Fish Creek; Regan Jones, Mason; **Paulina Godlewska, Niagara
 
Business Professionals Essentials:
Chee Her, Green Bay; Taylor Wilber, Lena; Jeana Roebke, Pulaski
 
Business Software Essentials:                                     
Michael Santspree, Green Bay; Dorey VanCaster, Green Bay
 
CAD (Computer Aided Drafting) Certificate:
Adam Gauthier, Green Bay; Tyler Pichette, Green Bay
 
Care Coordinator Certificate:                                     
Ann Conley, Green Bay
 
Career Pathways: Electrical Systems:
Hugo Alavez, Green Bay; Jose Gaytan, Green Bay; Juan Martinez, Green Bay; Luis Nieto, Green Bay; Luis Puente, Green Bay; *Ruben Silva, Green Bay; Pablo Tavares, Green Bay; **See Yang, Green Bay; *Thomas Brown JR, Shawano
 
Career Pathways: Health Care Customer Service Certificate:
Gabriela Torres, Gillett; Miriam Plascencia, Green Bay
 
Career Pathways: Welding:
**Victor Garza, De Pere; *Jose Castro Lopez, Green Bay; **Raul Colon, Green Bay; **Luis Gonzalez Murillo, Green Bay; *Juan Martinez, Green Bay; Hathsadong Souvannasaeng, Green Bay
 
Carpentry:
Colton Rabideau, De Pere; **Matthew Kaczmarek, Green Bay; **Ethan King, Green Bay; Brett Nohr, Green Bay; **Luis Ponce Villegas, Green Bay; Doua Vang, Green Bay; Jose Antonio Vargas-Vera, Green Bay; *Mitchell Martin, Hobart; *Nathan Otto, Howard; Wyatt Levanetz, Kewaunee; **Devin Ziegler, Seymour; Adrian Tetting, Shawano
 
Cisco System Administrator:
**Timothy Bero, Green Bay; *Brittany Lesjack, Green Bay; Jeremy Ronsman, Green Bay; Josh Soquet, Green Bay; Jacob Thomas, Green Bay; Clare Bauer, Manitowoc
 
Civil Engineering Technology:
Andrew Peterson, Bessemer, MI; *Zachary Holshuer, Green Bay; Lyman Melchert, Green Bay; *John Sleik, Manitowoc; **Zachary Solberg, Seymour; Brad Bowman, Shawano
 
CNC Operator:                                             
Andrew Schmidt, Algoma; Nicholas Boardman, Bonduel; Rebecca Carpenter, Bonduel; Kody Jashinsky, Bonduel; Spencer Perry, Bonduel; Jacob Radtke, Bonduel; Brock Robaidek, Bonduel; Colton Schroepfer, Bonduel; Michael Buresh, Denmark; Joshua Richter, Shawano
 
Computer Support Certificate:
Tou Kong Thao, Green Bay
 
Criminal Justice Law Enforcement:
Payne Hughes, Appleton; *Erin Rouer, Brussels; *Chad Betz, Clintonville; **Joseph Basak, Crivitz; Jeffrey Johnson, Crivitz; **Justin Hoffman, De Pere; **Casey Jagmin, Denmark; **Rick Zoeller, Gillett; *Matthew Caelwaerts, Green Bay; *Ryan De Grand, Green Bay; *Brady Felmer, Green Bay; **Travis Friedrich, Green Bay; **Jacob Gardner, Green Bay; *Bryce Gereau, Green Bay; Bryce Haines, Green Bay; **Takesha Howard, Green Bay; **Noah Knetzger, Green Bay; *Joshua Kraft, Green Bay; **Christopher LeSage, Green Bay; **Sue Lor, Green Bay; Daniel Murillo, Green Bay; Cory Perrault, Green Bay; *Jacob Salamonski, Green Bay; Thomas Tremblay, Green Bay; *Nathan Vanden Heuvel, Green Bay; Kayla Vanderlinden, Green Bay; **Daniel Welsch, Green Bay; Kody Wipperfurth, Green Bay; **Brianna Schommer, Kaukauna; Kyle Sharboneau, Lena; *Cody Akerboom, Luxemburg; Terryl Freeman, Luxemburg; Cassidy Massart, Luxemburg; **Mitchell Tlachac, Luxemburg; **Alex Grant, Manitowoc; Tad Schreiner, Marinette; *Ryne Francour, Menominee, MI; Shyann Hoffman, Menominee, MI; **Kyle Moder, Mishicot; *Nicholas Daul, Oconto Falls; Timothy Sotka, Porterfield; **Hunter Micolichek, Pulaski; Marrissa Cornell, Seymour; **Alexandria Pagel, Shawano; **Joseph Steel Jr., Shawano; **Ryder Stefl, Shawano; Wesley Hoida, Sobieski; **Kayla VanLanen, Sobieski; *Dylan Konschake, Suamico; Keegan Blish, Two Rivers; *Tanner Schmidt, Two Rivers
 
Criminal Justice Law Enforcement-Advanced Standing Certificate:
Da Neng Vang, Green Bay; Jennifer Renon, Greenleaf
 
Criminal Justice Studies:
Makayla Kane, Denmark; Eric Brazeau, Green Bay; Samantha Maes, Green Bay
 
Criminal Justice-720 Law Enforcement Academy:
**Christopher Matsche, Birnamwood; **Andrew Bell, De Pere; **Ryan Mclain, Florence; **Eric Windell, Florence; **Wyatt Veseth, Fox Point; **Daniel Callaway, Green Bay; **Timothy Fuerst, Green Bay; **Alex Roberts, Green Bay; **Natasha Shanle, Green Bay; **Jordan Zeise, Green Bay; **Timothy Jandrey, Greenleaf; **Nicholas Ronsman, Oneida; **Tina Heider, Sturgeon Bay; **Alek Henseler, Two Rivers; **Daniel Lindstrom, Wetmore, MI; **Alexa Carron, Whitelaw
 
Customer Service Certificate:
Paige Tape, Gaastra, MI; Kristin Sanders, Green Bay
 
Dental Assistant:
*Marissa Lyons, Appleton; Amanda Pickett, Crivitz; Aaron Radka, De Pere; LuAnn Kidd, Green Bay; Karina Victor, Green Bay; *Ashley Kopish, Marinette; Tori Aubry, Porterfield; Nicole Zorn, Porterfield; Kelsey School, Suring
 
Dental Hygienist:
**Kate Harvey, Abrams; *Kasey Heim, De Pere; Heather Meyer, De Pere; *Ashley Lozada, Escanaba, MI; Jessica Rademacher, Green Bay; Carley Shavlik, Green Bay; Ashley Schultz, Menominee, MI; Sylvia Kirchman, New Franken; Miranda Groth, Shawano; Natalie Reuter, Sheboygan; Sarah Giesler, Sobieski; Rebekah McLaughlin, Sterling, IL; Paige Bubenik, Wrightstown; *Alicia Novak, Wrightstown
 
Design and Graphic Technology:
Alexys Druckrey, Crivitz; **Karolin Eisner, De Pere; Alexander Olszewski, De Pere; Hannah Barth, Green Bay; **Morgan Huguet, Green Bay; Jamel Ness, Green Bay; Ryan Ostenson, Green Bay; Grant Ostrenga, Green Bay; **Holly Pynnonen, Green Bay; *Hannah Schwake, Green Bay; *Damiana Stevens, Green Bay; **Deanna Blauert, Greenleaf; **Rachel Wirtz, Oconto Falls; *Jordan Matuszak, Seymour; **Katarina Mueller, Seymour; *Brandon Collebrusco, Sturgeon Bay
 
Diagnostic Medical Sonography:
**Trina Sargent, Combined Locks; *Courtney Tremble, Forestville; *Christel Danielson, Green Bay; *Kirsten Hawkey, Hobart; *AIMEE DRATH, Manawa; **Alyson Clegg, New London; **Quinn Van De Hei, Seymour; **Kara Burr, Sturgeon Bay
 
Diesel & Heavy Equipment Technician:
**Randy Arens, Atlantic Mine, MI; **Zachary Maurer, Brussels; **Lucas Pierre, Brussels; **Zachary Stuebs, Casco; **Bradley Kolzow, Colby; **Christina Lindow, Florence; Christopher Leon Morales, Green Bay; Connor Long, Kewaunee; Austin Pilgrim, Kewaunee; Adam Pennings, Luxemburg; Mason LeMere, Sturgeon Bay; Matthew Marchant, Sturgeon Bay; **Jonathan White, Sturgeon Bay; **Shawn Horner, Two Rivers
 
Diesel Equipment Technology:
**Bradley Kolzow, Colby; **Austin Wilson-Peterson, Green Bay; Austin Pilgrim, Kewaunee; Scott Anderson, Oconto Falls; Caleb Wojtalewicz, Stevens Point; **Shawn Horner, Two Rivers
 
Digital Marketing:
Mitchell LaBerge, Bonduel; *Nicholas Deyoung, De Pere; Amber Laha, De Pere; Kain Martens, De Pere; **Patricia Christman, Green Bay; Reginald Hicks, Green Bay; Emily Simonar, Luxemburg; *Hannah Hurrle, New Franken; Fred Warner, Sturgeon Bay
 
Digital Media Technology:
Alex Buratti, Appleton; **Jesse Bain, Green Bay; Kyle Coronado, Green Bay; **Leah DeLaurelle, Green Bay; **Evan Lloyd, Green Bay; Jack Lynch, Green Bay; **William Morehouse, Green Bay; Jarrod Oettinger, Green Bay; Jacob Zich, Green Bay; Kyle Cudahy, Manitowoc; Joshua Hendzel, Pulaski
 
Digital Photography Certificate:
**Terri Brown, Denmark; * Amanda Boucher, Gillett; Analisa Hood, Green Bay
 
Early Childhood Education:
Angela Spohn-Jose, Amberg; Kayla Ansami, De Pere; Tammy Check, Evansville; *Emelina Bebeau, Green Bay; Samantha Crane, Green Bay; Marissa Curtis, Green Bay; **Erika Gutierrez, Green Bay; *Andrea Knope, Green Bay; **Annette Quale, Green Bay; Amanda Schuld, Green Bay; Kelsey Schwab, Green Bay; **Norma Stulzer Matus, Green Bay; **Kathleen Mullally, Hayward; **Marian Sapp, Janesville; Kimberly Dersham, Lillian, AL; **Ashley Cook, Luxemburg; Amanda Duvall, Menominee, MI; Sara Heiman, Oconto; **Jaime Forsythe, Pleasant Prairie; **Karissa Nowak, Porterfield; **Emily Janiak, Pound; Vicki Nelson, Pulaski; *Joanne King, Seymour; Tara Tanck, Sister Bay; Katie Nowack, South Milwaukee; *Amy Kiefer, Spring Valley; *Natalie Marchant, Sturgeon Bay
 
Early Childhood Licensing Basic Ages 0-2:
Alexandrea Miller, Green Bay; Alexander Campbell, Luxemburg; McKenna Russell, Oconto; Stacy Gilbert, Oconto Falls; Tracie Kayartz, Portage; Anna Hietpas, Shawano
 
Early Childhood Licensing Basic Ages 3-5:
Sadie Gubbels, Abrams; Haley Bagniefski, Denmark; Taylor Fields, Green Bay; Sadie Mercier, Green Bay; Ruth Vollrath, Green Bay; Ashley Lyons, Kewaunee; Theresa Weinzetl, Kimberly; Alexander Campbell, Luxemburg; Tierney Stark, Pound
 
Early Childhood: Child Care Administration Certificate:                        
* Shelly Schmitt, Beaver Dam; ** Donna Naedler, Bloomer; ** Elizabeth Porrazzo, Madison; ** Molly Stuedemann, Shawano; ** Heidi Osborne, Stevens Point; ** Jannah Neuendorf, Waukesha; ** Cynthia DeWinter, Waunakee;
 
Early Childhood: Infant Toddler Certificate:
Patricia Gravelle, Hartland; Breanna Robinson, Chippewa Falls; Valynda Olson, Glenwood City; Shannon Bridges, Milwaukee; Erika Fischer, Milwaukee
 
Early Childhood: Licensing Basic Ages 0-2:
Taylor Amell, Coleman; Marian Sapp, Janesville; Jessica Emmes, Peshtigo
 
Early Childhood: The Inclusion Certificate:                              
Amy King, Milwaukee; Mary Wegner, Watertown
 
Early Childhood: The Preschool Certificate:
*Leticia Browley-Wright, Milwaukee; ** Bonnie Seefeldt, Brown Deer; ** Tammy Schaefer, Kiel; ** Kim Buege, Madison; Nichole Davis, Mt. Horeb; Jessica Garcia, Portage; Nicole Olson, West Bend
 
Electrical Engineering Technology:
Whitney Washington, Freedom; Soren Fehrenbach, Green Bay
 
Electrical Power Distribution:
*Zachary Schuh, Abrams; Brett Peronto, Algoma; **Jason Ligman, Amherst; Seth Henry, Arbor Vitae; Matthew Tarasewicz, Ashland; **Ross Venzke, Athens; Logan Bierman, Bowler; Nicholas Timblin, Crivitz; *Jacob Meyers, De Pere; Jake Vanden Heuvel, Denmark; Logan Brault, Green Bay; *Gunnar Brosz, Green Bay; Brett DeGrave, Green Bay; **Samuel Duame, Green Bay; **Mark Hensel, Green Bay; **Brad Janssen, Green Bay; *Brett Makholm, Green Bay; Alex Pelnar, Green Bay; **Shane Salm, Green Bay; Colin Toneys, Green Bay; **Landen Wilke, Green Bay; *Taylor Jantz, Hobart; Lucas Heideman, Jefferson; **Evan Zellner, Luxemburg; Thomas Epley, Manitowoc; Devin Mathwich, Marathon; *Aaron Kubisiak, Minocqua; Samuel Pyatt, New Franken; **Gerald Kelsey, Oconto; *Ethan Long, Oshkosh; **Austin Meulemans, Oshkosh; **Hunter Anderson, Phillips; **Ben Hengel, Porterfield; Preston Giese, Pound; *Krisztian Pallagi, Rhinelander; **Jacob Busch, Shawano; **Tyler Riehl, Shiocton; **Riley Delaurelle, Stephenson, MI; Christopher Barnard, Suamico; Zachary Mancheski, Two Rivers
 
Electricity:
Michael Swanson, Chisago City, MN; Jesse Krueger, Denmark; Alex Niemuth, Green Bay; *Austin Richard, Kewaunee; Alex Ploof, Luxemburg; Taylor Kallian, Mauston; Justin Bosman, Sturgeon Bay; Jonathan Strei, Suamico; Ryan Benzschawel, Thorp; Michael Faull, Vulcan, MI
 
Electro-Mechanical Technology:
*Jacob Lubenske, Abrams; Matthew Stoegbauer, Brillion; Race McClone, Cecil; *Jacob Berceau, De Pere; **Christa Van Den Elsen, De Pere; **Erik Salcedo, Freedom; *Jordan Jones, Green Bay; Connor Trudell, Green Bay; *Zachary Larson, Kimberly; *Jacob Lotter, Lena; Depree Stevenson, Luxemburg; *Sarah Cassidy, New Franken; Joseph Stachura, Pulaski; Derek Cornils, Two Rivers
 
Emergency Dispatch:
Veronica Johnson Chisolm, Green Bay; Lashaun Boyd, Green Bay; Samantha Maes, Green Bay; Emily Walczyk, Green Bay
 
Emergency Medical Technician – Advanced:
Melissa Carow, Algoma; Thomas Carow, Algoma; Casey Groessl, Algoma; Matt Alioto, Casco; Susan Cormier, Crivitz; Laura Connelly, De Pere; Christopher Van Ryzin, De Pere; Hilliary Kuchta, Green Bay; Karen Stopani, Green Bay; Brooklyn Kleiman, Kewaunee; Alex Sohrweide, Laona; Kimberly Davister, Luxemburg; Anthony Drath, Manawa; Abigail Ashbeck, Mountain; Ashley Austad, Oshkosh; Nicole Blaskowski, Pulaski; Derrick Rodenbeck, Shawano; Sheri Exferd, Townsend; Kevin Ivey, Watersmeet, MI
 
Emergency Medical Technician (EMT):
Samantha Pagel, Abrams; Kody Porter, Appleton; Andrea Casson, Brussels; David Prestin, Cedar River, MI; James Bedient, Daggett, MI; Brandon TeBeest, Daggett, MI; Daniela Kollmansberger, De Pere; Amanda Larson, Ephraim; Travis Witalison, Fish Creek; Jose Arce, Green Bay; Tyler Baenen, Green Bay; Ashley Berth, Green Bay; Taylor Conklin, Green Bay; Michael Daavettila, Green Bay; Travis Friedrich, Green Bay; Jacob Grosschadle, Green Bay; Samantha Hackl, Green Bay; Amber Homan, Green Bay; Victoria Kraemer, Green Bay; Melissa Martinez, Green Bay; Anthony Peters, Green Bay; Mae Seifert, Green Bay; Brittany Smith, Green Bay; Albert Lankford, Hobart; Barbara Caldwell, Keshena; Carol O'kimosh, Keshena; Anne Virtues, Little Suamico; Chelsea Brien, Luxemburg; Chase Moser, Marinette; Kirstin Winrich, Marinette; Brandon Wuhrman, Marinette; Courtney Homan, Marion; Jason Lauzer, Menominee, MI; Adam Ronsman, Oneida; Victoria Koons, Pembine; Robert Hass, Peshtigo; Christie Koch, Peshtigo; Pamela VanScoter, Peshtigo; Rachelle Malueg, Pulaski; Matthew Lang, Sister Bay; Siera Becker, Sturgeon Bay; Collin Hess, Suamico; Kimberly Ward, Suamico; Luke Morrow, Two Rivers; Kendra Anderson, Wallace, MI; Michael Christophersen, Wallace, MI
 
Emergency Medical Technician-Paramedic:
Ryan Nelson, Appleton; Jason Romenesko, Appleton; **Brian Murphy, Ashwaubenon; Matthew Bunker, Bonduel; Heidi Peronto, Brillion; Sara Peronto, Brillion; Erica Lehrer, Crivitz; Michael Putthoff, De Pere; Dakota Crosby, Denmark; Andrew Behnke, Fond du Lac; **Louis Nett, Fond Du Lac; Robert Aschenbrener, Green Bay; **Nicholas Kozloski, Green Bay; *Jonathon Llanas, Green Bay; Leah Sevey, Green Bay; Mellissa Wichmann, Green Bay; Justin Uitenbroek, Kaukauna; Ryan Nett, Menasha; *Benjamin Gardner, Menominee, MI; Devin Nikodem, Neenah; Corey LaFontaine, Pickett; *Chantel Streblow, Shiocton; Matthew Rollin, Sturgeon Bay; *Andrew Taddy, Two Rivers
 
Employee Benefits, Relations and Development Certificate:                       
Tammy Camptin, Green Bay
 
Engineering Helper:                                          
Nicholas Boardman, Bonduel; Rebecca Carpenter, Bonduel; Kody Jashinsky, Bonduel; Austin Kurey, Bonduel; Spencer Perry, Bonduel; Jacob Radtke, Bonduel; Brock Robaidek, Bonduel; Colton Schroepfer, Bonduel; Colin Wussow, Cecil; Joseph Glime, Florence; Shawn VanDeHey, Green Bay; Michael Kuecker, Marinette; Tyrus Cretens, Marinette; Chase Ramsey, Marinette; Dustin Saylor, Marinette; Weston Stroming, Marinette; James Merline, Oconto; Dan Hengel, Porterfield; Owen Wilcox, Pulaski; Riley Allen, Shiocton
 
Entrepreneurship Certificate:                                     
** Alyssa Korpan, Suamico
 
Environmental Engineering-Waste & Water Technology:
Taylor VanDenElzen, Denmark; Cody DiNatale, Green Bay; Kayla Lumaye, Green Bay; **John Mahnke, Green Bay; *Martina Nisthal, Green Bay; Jacob Price, Green Bay; *Justin Meyer, Two Rivers; Zachary Orlando, Wausaukee
 
Fire Medic:
*Reese Varick, Freedom; Matthew Rollin, Sturgeon Bay
 
Fire Protection Engineering Technology:
*Hilary Homa, Marinette; Katie Pittman, Marinette
 
Fire Science:
Emily Seifert, De Pere; *Jesse Belleau, Green Bay; Joshua Graham, Green Bay; *Sydney Smith, Green Bay
 
Gas Utility Construction and Service:
Jason LeBotte, Algoma; Matthew Lebotte, Algoma; Zachary Struve, Amberg; Henry Schaal, Athelstane; Alec Simonar, Casco; Brandon Horsens, Cecil; Alexander Faulks, Clintonville; Nathan Hanrahan, Coleman; Jonathan Greenley, De Pere; Alex Schauer, De Pere; Andrew Drevs, Denmark; *Kyle Dodson, Edgerton; Garrett Gollakner, Florence; Jacob Preissner, Fond Du Lac; John Heegeman, Freedom; Bradly Anderson, Green Bay; Akeem Bates, Green Bay; Cody Conrad, Green Bay; Jeremy Hoefs, Green Bay; Adam Kornowski, Green Bay; Chester Krueger, Green Bay; Eric Retel, Green Bay; Weston Schelter, Green Bay; Cameron Scholten, Green Bay; Isaac Tuttle, Green Bay; **Jorge Vicente Ramirez, Green Bay; Carson Wagner, Green Bay; *Dalton Karl, Kewaunee; Jacob Lindbo, Kewaunee; Riley Kline, Luxemburg; **Corey Legois, Luxemburg; Jacob Pennings, Luxemburg; Zachary Erickson, Madison; Ramon Isaac-Guzman, Manitowoc; Darin Lillie, Marquette, MI; Colin Romenesko, Menasha; **Paul Rowling, Oconto; Matthew Doxtater, Oneida; Kyle Reese, Oshkosh; **Alex Wood, Oshkosh; Michael Bayer, Peshtigo; Nathaniel Bellow, Pulaski; Codee Curtin, Reedsburg; Parker Meles, Seymour; Joseph Lundquist, Sister Bay; Alex Lavorini, Villa Park, IL; Dana Howard, Waupaca; Clayton Beers, Wauzeka; Bradly Swatek, Wauzeka; Dylan Rhyner, Wisconsin Dells; Ian Mathews, Wisconsin Rapids; Aaron VanRens, Wrightstown
 
General Studies Transfer Certificate UW-Green Bay:
Amanda LaBlanc, Appleton; Amanda LaBlanc, Appleton; Paul Robertson, Brussels; **Jessica Pinchart, Casco; Dylan Bluma, De Pere; Qaib Thao, De Pere; Qaib Thao, De Pere; Janae Kellogg, Gillett; Nancy Alonso Tafolla, Green Bay; *David Burrer, Green Bay; Jordan Charles, Green Bay; **John Dyer, Green Bay; Caitlin Kiley, Green Bay; Jacob LaFortune, Green Bay; Logan O'Leary, Green Bay; Tyler Patnode, Green Bay; **Jenely Ramirez, Green Bay; Marycruz Rojas Luna, Green Bay; Cuajtxig Vue, Green Bay; Devin Whitmire, Green Bay; *Marcus Falat, Little Chute; Samantha Roberts, Marinette; Aaron Van Den Elzen, Oconto Falls; Jake Denor, Sobieski; Emily Hansen, Suamico; **Jacob Novak, Wrightstown
 
General Studies Transfer Certificate UW-Oshkosh:
*Rebecca Baker, De Pere; *Angela Blicharz, Green Bay; **Kendra Kusserow, Green Bay; Katelyn Wilber, Green Bay; *Caleb Kinjerski, Kewaunee; Rayanna DeHut, Oconto; Thai Lee, Sobieski; Kyle Paulson, Suamico
 
Gerontology:
**Jessica Purdy-Flores, Algoma; *Taylor Moeller, Black Creek; Amy Vanelzen, De Pere; *Betsy Hintz, Luxemburg; *Mallory Cook, Menominee, MI; Maria Jardeen, Porterfield
 
Greenhouse Growers Certificate:                                    
* Kylea Dowland, Forest Junction; Joseph Winiecki, Pulaski
 
Health Care Business Services:
Laura Collins, Crivitz; *Jean Hein, De Pere; Amanda De Broux, Green Bay; Heidi King, Green Bay; *Shoua Lee, Green Bay; Lucas Price, Green Bay; **Karissa Rasavong, Green Bay; Erin Strong, Green Bay; Kayla Strong, Green Bay; Margaret Zeitler-Suda, Green Bay; Amy Weyenberg, Little Chute; Ashley Schaut, Marinette; *Jamie Weigelt, Oconto; Katherine Podoski, Peshtigo; Patricia Zempel, Shawano; Tammy Conway, Sturgeon Bay
 
Health Care Business Services Certificate:                             
** Alyssa Krueger, Luxemburg; Ashley Bardowski, Menominee, MI; Kristi LeMay, Niagara
 
Health Care Leadership Advanced Certificate:                             
Jonathan Novak, Fox Lake, IL
 
Health Care Leadership Certificate:                                  
Rachal Jensen, Denmark; Kendra Bruley, Freedom
 
Health Information Technology:
Michael Scieszinski, De Pere; *Heather Baganz, Green Bay; **Allyson Knopik, Green Bay; Kailey O'Neil, Hobart; Josie Pichette, Marinette; Nancy Tickler, Menominee, MI; **Misty Rakow, Oconto; Victoria Hennessee, Pulaski; Alicia Stichman, Shawano; Kim Becker, Wausaukee
 
Healthcare Customer Service Representative Certificate:
Diana Gruszynski, De Pere; Salena Burkart, Florence; Tara Herides, Green Bay; Tara Herides, Green Bay; Allison Myers Salewsky, Peshtigo; Allison Myers Salewsky, Peshtigo; Magda Gutierrez, Sturgeon Bay; Rachel Slusarek, Suamico; Rachel Slusarek, Suamico; Tammy Gaffaney, Algoma; Hailey Hilkert, Armstrong Crk; Erica Caler, Black Creek; Lindsay Pastovic, Clintonville; Phillip Wenzel, Florence; Brier Winney, Florence; Heidi Laluzerne, Forestville; Jodi Bonnin, Green Bay; Misty Buettner, Green Bay; Houa Chang, Green Bay; Rachel Collette, Green Bay; Anika Debeck, green bay; Meghan Lampereur, Green Bay; Emma Prebelski, Green Bay; Morgan Vanboxel, Green Bay; Raniya Wright, Green Bay; Mackenzie Timm, Greenville; Traci Fiala, Kewaunee; Taylor Manley, Kewaunee; Alexis Mayenschein, Luxemburg; Shannon Moreau, Niagara; Sydney Shipes, Niagara; Marridian Thelen, Reedsville
 
Heating, Ventilation, Air Conditioning and Refrigeration Technology:
**Dayton Hanson, Appleton; **Nicholas Senecal, Appleton; *Joseph Wall, Appleton; Derek Krenek, De Pere; Nicholas Klarner, Freedom; Jason Brault, Green Bay; *Gilbert Mendez Jr, Keshena; Steven Wittmann, Little Chute; Zachary Vangroll, Seymour; Jesse Pusick, Sobieski
 
Hospitality Management:
Riley Cioni, Green Bay; **Katie Devroy, Green Bay; Arianna Bloom, Oconto Falls
 
Hotel & Restaurant Management:
**Arianna Bloom, Oconto Falls; Brooke Krause, Oconto Falls
 
Human Resource Compliance Certificate:
Alicia Mier, Green Bay; David Kitson, Shawano; Heather Devillers-Heise, De Pere; Sara Lawson, De Pere; Tammy Camptin, Green Bay; Kayley Haines, Green Bay; Maimoua Xiong, Little Chute
 
Human Resources:
**Emily Menza, Chilton; *Tammy Camptin, Green Bay; Chelsea Grusczynski, Green Bay; Bee Lee, Green Bay; **Scott Oliver, Green Bay; Brittany Tomac, Green Bay; *Rachel Vang, Green Bay; Cody Vangheem, Green Bay; **Pa Nhia Yang, Green Bay; *Pa Zong Yang, Green Bay; Daniela Andrade Fernandez, Marinette; **Linda Norton, Marinette; *Andrea Toepke, Marinette; **Alyshia Greene, Seymour; Allayssa Neuman, Seymour; **Jeannie Otto, Shawano; Marissa Forry, Sturgeon Bay
 
Human Services Associate:
Maria Bain, Green Bay
 
Individual Technical Studies - International Certificate:
**Shaimaa Abdelkarim, Green Bay; Abdulrahman Abdullah, Green Bay; **Josephine Acquaah, Green Bay; Sumaiya Akter, Green Bay; Ahmed Tharwat Ali, Green Bay; Saleh Al-Kaisy, Green Bay; **Mihail Baez Avalo, Green Bay; **Grace Bethel Bediako, Green Bay; **Jihen Ben Letaief, Green Bay; **Muhammad Ibrahim, Green Bay; **Philani Mnyingwa, Green Bay; *Ramzi Nasri, Green Bay; *Muhammad Punhal Sanjrani, Green Bay; **Samar Sbaihi, Green Bay; **Anita Shaheen, Green Bay; Achref Thamri, Green Bay; **Bunga Yuniasari, Green Bay
 
Industrial Maintenance Certificate:
Steven Ramsey, Green Bay; Maria Brito Barrezueta, Green Bay; Jeffrey Peotter, Green Bay
 
Instructional Assistant:
Kourtney Lockhart, Appleton; **Erica Schintgen, Green Bay; **Christina Syring, Hobart; *Stephanie Herlache, Kewaunee; Kerri Samson, Nichols; **Sara Lara, Pulaski
 
Intensive English Certificate:
Chandrakanth Begari, Green Bay
 
Intro to Paraeducator Careers Certificate:                             
Victoria Younk, Denmark
 
Introduction to Instructional Assistant Careers Certificate:                    
Angela Mauritz, Peshtigo
 
IT Computer Support Specialist:
Alex Nockerts, De Pere; *Ryan Barkby, Green Bay; Laurence Dates, Green Bay; *Jeffrey Hmielewski, Green Bay; **Clifford Homburg, Green Bay; Cynthia Hug, Green Bay; Brent Huncosky, Green Bay; *Devin Lawler, Green Bay; Cale Radaj, Green Bay; Colin Reilly, Green Bay; Nicholas McDonald, Marinette; Brian Vanderfin, Marinette; Michael Arnold, Menominee, MI; Christopher Nemetz Jr., Menominee, MI; *Kevin O'Connor, Menominee, MI; *Douglas Exworthy, Oconto; **Eric Walters, Oconto Falls; **Dakota Winkler, Oconto Falls
 
IT-Computer Support Technician:
Samantha Flentje, Green Bay; Anthony Renish, Green Bay; Tou Kong Thao, Green Bay; **Logan Smet, Hobart; Angel Guillermo, Oneida; Joseph Billock, Peshtigo; Corey Stauber, sturgeon bay; **Philip Zemple, Two Rivers
 
IT-Network Specialist:
Scott Calaway, De Pere; **Tyler Terrell, De Pere; **Gregory Walter, De Pere; Cesar Basulto, Green Bay; Matthew Kaempf, Green Bay; Einer Martinez, Green Bay; Vadim Zolotov, Green Bay; Dakota Kupsky, Greenleaf; Clare Bauer, Manitowoc; **Anne Koors, Sturgeon Bay
 
IT-Software Developer:
*Joshua Dvorak, De Pere; **Shawn Nitke, Freedom; *Jeremy Batten, Green Bay; *Brennan Estell, Green Bay; **Eric Gjerde, Green Bay; Michael Millard, Green Bay; *Todd Smeester, Green Bay; Jordan Ginzl, Pulaski
 
IT-Web Development and Design Specialist:
*Bryan Baye, Green Bay; **Kakhi Chitishvili, Green Bay; Rex Conley, Green Bay; Tyler Fuller, Green Bay; *Hyojoo Jeon, Green Bay; Anna Paplham, Green Bay; **Mauricio Rey, Green Bay; **Miranda Laurent, New Franken; **Khristopher Knauer, Pulaski
 
Landscape Horticulture:
Jesse Goral, Green Bay; **Monica Gutierrez, Green Bay; **Starr McAllister, Green Bay; Yevgen Melnykov, Green Bay; Brooke Pahl, Green Bay; Fancy Vele, Gresham; *Jason Sorensen, Menominee, MI; Leah Glunn, Montello; Alyssa Giese, New Franken; Sarah Westlund, New Franken; *Trevor Rohloff, Seymour
 
Landscape Installation Certificate:                                  
Wendi Patterson, Green Bay
 
Law Office Administration:                                      
Angela Sylvester, Suamico
 
Leadership Development:
**Brenda Zehren, Casco; *Taylor Amell, Coleman; *Linda Dallas, De Pere; **Jessica Lueck, De Pere; *Teresa Duval, Green Bay; **Brandon Grovogel, Green Bay; **Jeffrey Schaut, Green Bay; **Shelby Trauner, Green Bay; **Victoria Hacker, Manitowoc; **Charles Langnese, Manitowoc; Tammy Dreyer, Marinette; **Cynthia Weddle, Menominee, MI
 
Library Assistant Certificate:                                    
Eileen Riordan Klug, Green Bay
 
Linux System Administrator:
Brittany Lesjack, Green Bay; Josh Soquet, Green Bay; *Jacob Thomas, Green Bay; Clare Bauer, Manitowoc
 
Machine Tool - CNC Technician:
Micah Shaw, Coleman; Erik Hermes, De Pere; *Collin Kinsella, Denmark; *Reggie Johnson, Felch, MI; Matthew Bieda, Green Bay; *Eduardo Flores Fraire, Green Bay; Tony Lee, Green Bay; **Colburn Nelson, Green Bay; Jordan Tlachac, Green Bay; **Alex Vandermeulen, Green Bay; Kham Sou Vang, Green Bay; Adam Werner, Green Bay; *Braden Western, Green Bay; **Chong Xiong, Green Bay; **Jacob Tomasoski, Iron River, MI; John Raye, Kaukauna; **Joshua Bertrand, Kewaunee; **Roman Kleiman, Kewaunee; *Alex Meier, Lena; **Autumn Linzmeier, Maribel; **Rachel Repinski, Marinette; *Blake Docter, Markesan; *Colin Nerat, Menominee, MI; Kevin Niemi, Menominee, MI; **Brian Ray, Menominee, MI; Alex Johnson, Norway, MI; Aaron Haupt, Oconto; *Jesse Coppens, Oconto Falls; *Zach Hanson, Oconto Falls; Chad Cole, Porterfield; **Brett Salesky, Pound; *Peter Ademino, Pulaski; **Tyler Wasielewski, Pulaski; *Zachariah Thede, Shiocton; **Jonathan Gordon, Sturgeon Bay; Lukes Tulachka, Two Rivers
 
Machine Tool Operation:
Micah Shaw, Coleman; **Robert Haglund, De Pere; Thomas Schneider, De Pere; *Jay Tollefson, De Pere; Ricardo Avella-Rodriguez, Green Bay; *Christopher Cecchi, Green Bay; **Joshua Delvaux, Green Bay; **Austin Jansen, Green Bay; Jacob Luebke, Green Bay; Rickey Moua, Green Bay; *Kyle Olejniczak, Green Bay; **Paul Vang, Green Bay; Tyler Reckelberg, Kewaunee; Daniel Barbin, Little Suamico; *Colin Nerat, Menominee, MI; **Joshua Schenk, Shawano; Michael Salusky, Wagner; Tyler Nicholas, Wrightstown
 
Manufacturing Engineering Technology:
**Colton Valentine, De Pere; **Hans Turba, Elkhart Lake; Nicholas Bopray, Green Bay; *Mark Blenker, Neenah; Zachariah Sobieck, Oneida
 
Manufacturing Operations Management:
*Dakota Berg, Algoma; Nicholas Iwen, Algoma; **Scott Oliver, Green Bay; **Jeffrey Schaut, Green Bay; Brian Waselchuk, Green Bay; **Charles Langnese, Manitowoc; **Jason Dishneau, Marinette; *Julie Knoblich, Wallace, MI
 
Marketing:
**Joan Koehne, Abrams; *Derek Braun, Cato; Mario Chavez, De Pere; Holly Tweedale, De Pere; Stephanie Beyer, Green Bay; **Garrett Borley, Green Bay; Bernadine Brinkman, Green Bay; *Thomas Oreskovic, Green Bay; Beth Solway, Green Bay; Zachary Zaroff, Green Bay; Benjamin Styer, Maribel; *Michael Gallert, Oconto; **Amie Childs, Shiocton; *Derrick Bournoville, Sturgeon Bay
 
Masonry:
**Steven Lecapitaine, Green Bay; Scott Tilot, Green Bay; **Veniamin Drevenchuk, Luxemburg; *Jonathan Gor Don, New Franken
 
Mechanical Design Technology:
Mitchell Kussow, De Pere; Anthony Cesario, Green Bay; Brad Goecks, Green Bay; Craig Kain, Green Bay; **Maxwell Muller, Green Bay; Aaron Mullins, Green Bay; Andrew Nussbaum, Green Bay; Dakota Peters, Green Bay; Nicholas Waskosky, Green Bay; Brady Vrooman, Little Suamico; **Michael Galbraith, Pound; *Andrew LaCount, Sobieski; **Timothy L'Huillier, Sobieski; Joseph Szcepanski, Suamico; *Cole Ponto, Weyauwega
 
Medical Assistant:
*Natalie Perrault, Abrams; Dulce Chavez Furman, Casco; *Megan Schreiber, Clintonville; Francesca Guarisco, Crivitz; *Alexa Jacobs, De Pere; *Emily Wautier, Denmark; **Catherine Clancy, Green Bay; Karina Cordova, Green Bay; *Amber Dresang, Green Bay; **Veronica Hebert, Green Bay; *Lila Kue, Green Bay; Alejandra Mendoza Jimenez, Green Bay; Bethany Miller, Green Bay; Stephanie Ponton, Green Bay; *Laura Vang, Green Bay; Amanda Zoch, Green Bay; Makayla Dahl, Menominee, MI; Savannah Bischof, Pound; Kali Vedvik, Pulaski; **Nicole Gretzinger, Shawano; Kayla Kraynik, Sturgeon Bay; Lauren Vanden Avond, Suamico; Kira Cook, Suring
 
Medical Coding Specialist:
**Sue Cavallin, De Pere; *Megan Diamond, Green Bay; **Kay Heller, Green Bay; Kachue Vang, Green Bay; Manila Vang, Green Bay; Kailey O'Neil, Hobart; Jessica Ullman, Manitowoc; **Rebecca Miller, Menominee, MI; Nancy Tickler, Menominee, MI; **Misty Rakow, Oconto; Stephanie Glatz, Seymour; Brittany Runge, Shawano; Kim Becker, Wausaukee
 
Medical Coding Specialist Certificate:                                
Andrea Robbins, De Pere
 
Medical Laboratory Technician:
**Courtney Dudka, Ashwaubenon; **Casandra Szprejda, De Pere; **John Bebeau, Green Bay; Natalie Lapacz, Green Bay; Amanda Matting, Green Bay; Alyssa Wilkie, Green Bay; Moselle Zeise, Green Bay; Jacob Shier, Krakow; Elizabeth Seiltz, Pulaski; Callie Johnson, Sister Bay
 
Microsoft System Administrator:
Josh Soquet, Green Bay; Jacob Thomas, Green Bay
 
Networking:                                              
* Brittany Lesjack, Green Bay; * Carlo Pozza, Green Bay; James Spriggs, Green Bay; Justin Steiner, Green Bay; Daniel Csaki, Menominee, MI
 
Nursing - Associate Degree:
Megan Calmes, Appleton; *Crystal Dobberstein, Appleton; *Tiffany Lila, Appleton; *David Nnah, Appleton; Dana Racette, Appleton; **Lauren Sten, Appleton; **Megan DeKeyser, Brussels; Danielle Berceau, Casco; *Renee Kinnard, Casco; **Karissa Peronto, Casco; Sara Anderson, De Pere; **Emily Gauthier, De Pere; **Diane Hansen, De Pere; **Whitney Kosobucki, De Pere; **Sara LeGreve, De Pere; Jennifer Parrett, De Pere; Samantha Seiltz, De Pere; Mallory White, De Pere; **Faith Meyer, Denmark; *Alyssa Peters, Denmark; *Amber Watzka, Denmark; *Lyndsey Smurawa, Fond du lac; *Amanda Rincones, Forestville; *Faduma Abshir, Green Bay; *Jodi Busse, Green Bay; *Amanda Charniak, Green Bay; *Michele Hartjes, Green Bay; **Amanda Hernandez, Green Bay; **Leslie Heyden-Geurts, Green Bay; **Raeanna Isable, Green Bay; Kayla Jacobson, Green Bay; Stephanie Karner, Green Bay; Molly Kinnard, Green Bay; Krystal Lepak, Green Bay; *Tsehaynesh Manaye, Green Bay; Hannah Martin, Green Bay; Larysa Neizhko, Green Bay; *Avril Neph, Green Bay; *Kaitlyn Poellot, Green Bay; *Alejandro Rodriguez, Green Bay; **Tina Seewald, Green Bay; *Chelsea Selinsky, Green Bay; *Alicia Soquet, Green Bay; **Roger Stanley, Green Bay; Samantha Truckey, Green Bay; Kayla Vandertie, Green Bay; **Robert Vesperman, Green Bay; *Bao Yang, Green Bay; *Jordin Yang, Green Bay; Jaclyn Zalewski, Green Bay; **Ashley Zeckmeister, Green Bay; Rachel Hoffman, Gresham; **Maria Jakubek, Kaukauna; **Bethany Smith, Kaukauna; *Alyssa Salentine, Kewaunee; **Kaisu Fisken, Lake Havasu City, AZ; **Hannah VandenHeuvel, Lena; Tammy Junion, Luxemburg; Dawn Dondlinger, Mishicot; Rachael Osmunson, Mishicot; Margaret Nelson, Neenah; **Gina Rothering, Neenah; Ashley Corsten, New Franken; Camarra Schmude, New London; **Jennie Simms, Oshkosh; Sheri Konop, Pound; **Amy Walgurski, Pulaski; Sara Kipp, Seymour; Miranda Pahl, Seymour; *Lindsay Jaskolski, Shawano; *Gina Philbrick, Shawano; **Haley Van Dyck, Sheboygan; **Jennifer Ellenbecker, Sturgeon Bay; **Crystal LaLuzerne, Sturgeon Bay; Michele Olson, Sturgeon Bay; **Carla Wynveen, Sturgeon Bay; *Janelle Martell, Suamico; *Lindley Mauer, Suamico; **Jacquelyn Lenz, Suring; **Samuel Livingston, Two Rivers; *Stephanie Vogel, Two Rivers; **Jonathan Tieman, Winneconne
 
Nursing Assistant:
Katie Gilson, De Pere; Salena Burkart, Florence; Amber Maar, Green Bay; Jillian Smith, Green Bay; Kyle Westlund, New Franken; Jordyn Zehms, New Franken; Emily Zahn, Seymour; Tori Phillips, Sobieski; Naomi Weidner, Sturgeon Bay; Michelle Stauff, Abrams; Grace Burroughs, Algoma; Carissa Catalano, Algoma; Austin Lee, Algoma; Lorna Palazzo, Algoma; Aaron Campbell, Appleton; Luke Manderle, Appleton; Olivia Toerpe, Baileys Harbor; Ramsey Peterson, Black Creek; Haley Woods, Black Creek; Hannah Sprink, Brown Deer; Mariah Agamaite, Casco; Miah Williams, Cedar River, MI; Taylor Maki, Chatham, MI; Madisyn Harley, Coleman; Amanda Elfering, Crivitz; Caroline Alloy, Crivitz; Micaela Schroeder, Crivitz; Sydney Fritsch, De Pere; Alyssia Gavin, De Pere; Nicole Lindquist, De Pere; Jamie Mclaughlin, De Pere; Jaymes Raymakers, De Pere; Shelby Staff, De Pere; Danyell Steger, De Pere; Anna Timmerman, De Pere; Isabella Gutzman, De Pere; Michael Jacobs, De Pere; Christal Kilgore, De Pere; Kayla Vandenplas, De Pere; Jodi Leverenz, Denmark; Rui Zhang, Fish Creek; Drew Coan, Florence; Hajiro Ahmed, Green Bay; Gabrielle Appleton, Green Bay; Jasmine Benitez, Green Bay; Brooke Brunner, Green Bay; Toni Champion, Green Bay; Marah Dempsey, Green Bay; Kelsey Guzman, Green Bay; Adrianna Hallett, Green Bay; Kailey Justman, Green Bay; Hannah Kult, Green Bay; Kelsey Marineau, Green Bay; Jenny Meulemans, Green Bay; Caitlyn Schubert, Green Bay; Gabrielle Taylor, Green Bay; Brooke Temme, Green Bay; Alivia Wilke, Green Bay; Mee Xiong, Green Bay; Ryan Burton, Green Bay; Tinisha Campbell, Green Bay; Leah Edlund, Green Bay; Molly Elliot, Green Bay; Mei Fredeen, Green Bay; Julie Giesen, Green Bay; Mikalyn Gilmet, Green Bay; Nicole Godfrey, Green Bay; Marianna Grimaldo, Green Bay; Sirii Hansen, Green Bay; Melinda Harris, Green Bay; Alicia Heesacker, Green Bay; Jill Hoelscher, Green Bay; Nada Holford, Green Bay; Beth Keller, Green Bay; Briana Kelly, Green Bay; Erika Krug, Green Bay; Jacquelyn Nassios, Green Bay; Karen Navas-Umanzor, Green Bay; Kayla Navin, Green Bay; Lance Phillips, Green Bay; Efstathia Poulos, Green Bay; Kasey Rentmeester, Green Bay; Katlyn Rolling, Green Bay; Kayla Rolon, Green Bay; Alexandra Schultz, Green Bay; Andrea Sieloff, Green Bay; Jillian Smith, Green Bay; Natasha Stevens, Green Bay; Sara Stieber, Green Bay; Grace Stubb, Green Bay; Kayla Suchocki, Green Bay; Nathan Umentum, Green Bay; Roberto Varela, Green Bay; Niramol Yodsirisuk, Green Bay; Andrea Heiting, Greenville; Stormy Gale, Kewaunee; Savanna Jacobs, Kewaunee; Yulissa Rodriguez, Kewaunee; Melissa Walecka, Kewaunee; David Propson, Kiel; Erin Ducaine, Lena; Cole Malke, Little Suamico; Brooke Derenne, Luxemburg; Alexis Augustine, Luxemburg; Molly Anderson, Marinette; Colleen Behrens, Marinette; Michelle Lingis, Marinette; Jennifer Lohr, Marinette; Heather Lowis, Marinette; Christina Parrett, Marinette; Kaylie Simon, Marinette; Brandon Wuhrman, Marinette; Lacey Anttila, Marinette; Bhaily Campbell, Marinette; Tapanga Christenson, Marinette; Riley Dionne, Marinette; Emma Erickson, Marinette; Nichole Geyer, Marinette; Hannah Haataja, Marinette; Kaitlin Loll, Marinette; Polina Orlova, Marinette; Jasmine Shaffer, Marinette; Cheryl Schultz, Milwaukee; Rachel Gordon, Nelsonville; Julia Vine, New Franken; Annette Wuest, New Franken; Emily Miller, New London; Brigitte Lindlbauer, Niagara; Megan Smith, Oak Creek; Melissa Bushmaker, Oconto; Jennifer Hyland, Oconto; Jennifer Liegeois, Oconto; Jada Dionne, Oconto; Serenity Driscoll, Oconto; Makayla Monfils, Oconto; Cassey Naliborski, Oconto Falls; Sydney Pekarek, Oconto Falls; Kelly Lucas, Oconto Falls; Tiffany Born, Oshkosh; Sydney Loukus, Pembine; Tacie Kacalo, Peshtigo; Jordyn Lipsey, Pulaski; Nicole Blaskowski, Pulaski; Lynda Dimity, Pulaski; Tessa Dimity, Pulaski; Kira Zeinert, Pulaski; Kimberly Bruneau, Shawano; Anna Hietpas, Shawano; Mallory Stang, Shawano; Stephanie Werner, Shawano; Katelyn Binkowski, Sobieski; Ashley Gibbons, Sobieski; Amanda Johnson, Sobieski; Morgan Wasurick, Sobieski; Mercedes Bissen, Sturgeon Bay; Mary Blish, Sturgeon Bay; Rachel Coulthurst, Sturgeon Bay; Sara Ditewig, Sturgeon Bay; Mikayla Franda, Sturgeon Bay; Kendra Geiser, Sturgeon Bay; Afton Greenwood, Sturgeon Bay; Amy Hayes, Sturgeon Bay; Angela La Plant, Sturgeon Bay; Laura Lempke, Sturgeon Bay; Nancy McClellan, Sturgeon Bay; James Moe, Sturgeon Bay; Amanda Polcen, Sturgeon Bay; Crystal Ross, sturgeon bay; Gabrielle Thornton, Sturgeon Bay; Naomi Weidner, Sturgeon Bay; Max Baranczyk, Suamico; Lynn O'Shay-Willette, Suamico; Katelyn Spurlock, Suamico; Mikaela Reed, Suring; Josh Vollmar, Suring; Bailee Walesh, Two Rivers; Morgan Kelly, Valders; Stephanie Mervyn, Wabeno; Haley Rottier, Wausau
 
Office Professional:
Emily Romanek, Cecil; **Amber Nasgovitz, Coleman; Yulia Keating, Green Bay; Megan Le Clair, Green Bay; *Rosemary Waupoose, Keshena; *Karissa Heffelfinger, Marinette; **Allyssa Davis, Menominee, MI; **Jessica Kopp, Menominee, MI; Jaime Shaffer, Menominee, MI; **Colleen Jessel, Oconto Falls; Brenda Thompson, Oneida; Hannah Hemstock, Stephenson, MI; Julia Callahan, Sturgeon Bay
 
Organizational Safety & Health Certificate:
David Kitson, Shawano; Preeti Dey, De Pere; Sara Lawson, De Pere; Faviola Alvarez Vargas, Green Bay; Michael Brakke, Green Bay; Tammy Camptin, Green Bay; Alicia Mier, Green Bay; Lauren Snell, Green Bay; Ashley Loecher, Kewaunee
 
Paralegal:
Lukas Compton, De Pere; **Michael Lapp, Green Bay; Sandy Tilton, Krakow; Tanner Bump, Larsen; **Kathleen Paholke, Shawano
 
Paralegal Post Baccalaureate Certificate:
**Julie Hyska, Brillion; **Sean McIlheran, De Pere; **Emily Kaufmann, Green Bay; **Meredith Mande, Green Bay; **Ashley Foster, Oshkosh
 
Phlebotomy Certificate:
Mayra Salas Ortiz, Green Bay; Allison Myers Salewsky, Peshtigo; Revathi Chockalingam, De Pere; Libby Buettner, Shawano
 
Photography:
**Angela Austin, De Pere; Rachel Wolfe Micek, Green Bay; **Kadee Luethge, Pulaski; Nancy Boyette, Wrightstown
 
Physical Therapist Assistant:
Cortany Shearer, Appleton; **Kristina Bink, Bark River, MI; *Morgan Vander Linden, Black Creek; **Jessica Morgan, Clintonville; Ashley Sidlauskas, De Pere; Tayler Woelz, Freedom; Eric Frisque, Green Bay; Heidi Gillis, Green Bay; *Michael Jones, Green Bay; Paula Karnz, Green Bay; Kelsi Kluth, Green Bay; Michael Martin, Green Bay; Karissa McCorison, Green Bay; Keith Steffes, Green Bay; Leng Vang, Green Bay; **Emily Lewis, Green Lake; Whitney Hartjes, Kaukauna; Dodi Kotecki, Lena; **Christianna Maule, Loretto, MI; **Natasha Maule, Loretto, MI; *Nicholas Gaffney, Menasha; **Danielle Kaufert, Neenah; *Paige Trindal, Norway, MI; Sakara Kunya, Peshtigo; **Lanna Draska, Scandinavia; Ronald Shull, Sheboygan; *Chelsea Jack, Suamico; *Jena Johnson, Two Rivers; **Alicia Birschbach, Waupun; **Aimee Call, Whitelaw; *Maria Lensmire, Whitelaw; Sydni Petrie, Wilson, MI
 
Plant Engineer Mechanical Maintenance Certificate:                         
David Lueskow, Marinette
 
Practical Nursing:
Shannon Brumm, Algoma; **Holly Derenne, Algoma; Michaela Hungerford, Appleton; Brooke Jacobs, Appleton; Murielle Larson, Appleton; **Kelly Pelky, Appleton; *Tanya Robles, Appleton; **Jennifer Czlapinski, Arbor Vitae; *Rosita Heimann, Baileys Harbor; **Dawn Johnson, Baileys Harbor; *Jolynn Reinhardt, Baileys Harbor; Nicole Jacobson, Bonduel; **Kristy Stucki, Bonduel; Rachel Rine, Bryant; *Sarah Kinnard, Casco; *Elinor Breitenbach, Cecil; *Kelly Kurscheidt, Chilton; Jena Zimmerman, Clintonville; **Rebecca Dobbs, Combined Locks; *Macy Packard, Crandon; Joseph Mukite, De Pere; Nicole Ringuette, De Pere; Crystal Schauer, De Pere; **Jillian Smoot, De Pere; Brittany Spencer, De Pere; **Lori Stiles, De Pere; Shannon Vanderloop, De Pere; Nicole Holda, Denmark; **Corina Schmahl, Denmark; **Lindsay Van Gheem, Embarrass; *Kimberly Tobey, Florence; *Rebecca Vandertie, Forestville; Kayla Rohde, Gillett; *Lisa Bagneski, Green Bay; Cassandra Bartolac, Green Bay; *Christina Brault/Fookes, Green Bay; **Amy Brunette, Green Bay; Mariana Cisneros, Green Bay; **Sarah Craw, Green Bay; Katherine Cribb, Green Bay; **Kelly Delaney, Green Bay; **Tamara Duffeck, Green Bay; **Kristina Everard, Green Bay; *Asha Farah, Green Bay; Ambra Garner, Green Bay; **Melanie Haines, Green Bay; Mckenzee Keith, Green Bay; **Robin Malott, Green Bay; *Tammy Martell, Green Bay; Kimberly Matuszewski, Green Bay; **Michelle Mcdonald, Green Bay; Meghan Murphy, Green Bay; **Rebekah Nier, Green Bay; *Brittnee Noack, Green Bay; Carolyn Nuetzel, Green Bay; *Junhong Pace, Green Bay; **Brooke Perttu, Green Bay; Chelsie Robokoff, Green Bay; *Kimberly Rollins-Gathings, Green Bay; Lacey Servaes, Green Bay; **Ellen Shaw, Green Bay; *Hayley Skalecki, Green Bay; *Kara Sommerfeld, Green Bay; **ANH TRAN, Green Bay; Halie Uhlig, Green Bay; *Sheila Vander Loop, Green Bay; *Ashley Wagnitz, Green Bay; *Pudmini Xiong, Green Bay; *Chelsey Yashinsky, Green Bay; **Angela Compton, Hobart; Nikki Fulfer, Howard; Ashley VanDinter, Kaukauna; **Mackenzie Weisnicht, Kaukauna; *Courtney Schlichting, Keshena; **Leah Schlichting, Keshena; Keri Karnopp, Kewaunee; **Jennifer Schroeder, Kimberly; Mary Grace La Brosse, Krakow; *Victoria Micoley, Lena; Kaitlyn Borman, Little Suamico; *Cassandra Berry, Luxemburg; Kathryn DeGrave, Luxemburg; *Abigail Neville, Luxemburg; Jessica Swagel, Manitowoc; **Brandy Dunse, Marinette; Deserae Jackson, Marinette; Autumn Kessel, Marinette; **Anna Lemerond, Marinette; Britney Salmi, Marinette; Alece Fogg, Neenah; Kathleen Kofnetka, Neenah; *Christina Brzozowski, Oconto; *Elizabeth Semrau, Oconto; Julie Wiegand, Oconto; Carami Kelley, Oconto Falls; *Amanda Petersen, Oconto Falls; *Tonisha Pusich, Oconto Falls; Dana Schuettpelz, Oconto Falls; Cassandra Syring, Oconto Falls; *Antonic Niemczyk, Oshkosh; Sarah Wojahn, Oshkosh; *Tara Paris, Peshtigo; *Elvira Bochkareva, Pulaski; *Cara Pionek, Pulaski; Ashley Helser, Seymour; Tracy Johnson, Seymour; **Kayla Buettner, Shawano; Jennifer Brubaker, Sheboygan; *Emily Cunningham, Sherwood; *Angela Coenen, Shiocton; **Stacie Denil, STURGEON BAY; **Tabitha Foor, Sturgeon Bay; *Sarah Kolodziej, Sturgeon Bay; Jaimie Yunk, Sturgeon Bay; *Emily Baum, Suamico; Courtney Bjorklund, Suamico; Katelyn Wasielewski, Suamico; Ashley Westphal, Townsend; **Trisha Chang, Two Rivers; Breanna Mclaughlin, Wabeno; *Rebecca Kraszewski, Wauwatosa; **Skye Huss, Wrightstown
 
Print Technician:
**Samantha LaLuzerne, Algoma; **Karolin Eisner, De Pere; Jamel Ness, Green Bay; Trevor Ruesch, Green Bay; Damiana Stevens, Green Bay; **Deanna Blauert, Greenleaf; William Brietzke, Hilbert; **Rachel Wirtz, Oconto Falls; Jordan Matuszak, Seymour
 
Promotions & Events Management Certificate:                              
** Jennifer Neavolls, Fish Creek; Rosalba Celestino, Green Bay
 
Prototype and Design Technician:
*Brandon Miller, Allouez; Bilal Ali, Green Bay; Nathaniel Hanitz, Green Bay; Kendall Henderson, Green Bay; Nicholas Koenig, Green Bay; *TouYer Moua, Green Bay; **George Reynolds, Green Bay; Shawnda Schultz, Green Bay; Dustin Smith, Green Bay; Cameron Sternberg, Green Bay; Brendan Taylor, Green Bay; **Vitaliy Tsupruk, Hobart; Allan Hiott, Madison; Jonathon Dick, Maribel; **Riley Rankin, Sturgeon Bay
 
Quality Improvement & Innovation Certificate:                             
Chia Kong, Green Bay
 
Radiography:
Chelsea Lewis, Appleton; **Olga Zenefski, Forestville; *Jaden Canales, Green Bay; Lauren Klasen, Green Bay; **Kailey Nellis, Green Bay; Kalen Kroenke, Shawano
 
Recording & Audio Engineering Certificate:
Joshua Koski, De Pere; Elizabeth Steeno, Green Bay; Dulcie Novak, Pulaski
 
Respiratory Therapist:
Tahlia Brake, Appleton; *Da Chee Moua, Appleton; Nathaniel Paul, Appleton; Angela Wied, Appleton; Eva Buboltz, Chilton; Kaitlyn Liebzeit, Clintonville; Michael R. Bridenhagen, Green Bay; Jennifer Collins, Green Bay; Eric Flack, Green Bay; Kayla Fredrickson, Green Bay; Alissa Truel, Green Bay; Emily Inglese, Greenville; *Joshua Peterson, Kaukauna; Kristine Deising, Oshkosh; *Robin Laurence, Pulaski; William St Cyr, Wilson, MI
 
Sales Representative:
**Cody Drake, Green Bay
 
Small Business Bookkeeping Certificate:                                
Timothy Yang, Appleton; Alexandra Vanden Elzen, Denmark; Amanda Loberger, Gillett; ** Nicole Bunnell, Green Bay; ** Jason Dahlen, Green Bay; * Torrie Krause, Green Bay; ** Luke Milhaupt, Green Bay; Karena Trevino, Green Bay; Xeng Vang, Green Bay; Michael Wilson, Green Bay; * Maisee Yang, Green Bay; ** Mikayla Kuehl, Kewaunee
 
Social Media Marketing Certificate:                                  
** Kelly Blazek, Appleton; Gerald Casperson, Menominee, MI
 
Solar Energy Technology:
Tracey Tyler, De Pere; *Zachary Hermans, Green Bay; **Michael Leone, Green Bay; Zachary VanDreel, Green Bay; Trevor Kraemer, Kingsford, MI
 
Special Education Certificate:                                   
Barbara Wendt, Brown Deer
 
Substance Abuse Counselor Education:
**Sierra Knier, De Pere; **Carol Sheier, Green Bay; Larecia Whitehead, Green Bay; Charlotte Volk, Neenah
 
Substance Abuse Specialty Certificate:                               
** Judith Van Ryzin, De Pere
 
Supervision Certificate:
Beth Anne Fitch, Green Bay; Audrey Narlock, Wausau; Audrey Narlock, Wausau; Gabrielle Kuhnlein, Green Bay; Amanda Poseley, Kaukauna; Andrew Koesling, Menominee, MI
 
Supply Chain Management:
**Brittany Ott, Brillion; Bernadine Brinkman, Green Bay; **Benjamin Coveyou, Green Bay; *Tabitha Debauche, Green Bay; **Casey Diederich, Green Bay; *Keng Vang, Green Bay; **Melissa Shields, Greenleaf; *Amy Rogers, Marinette; **Megan Koesling, Menominee, MI; *Glen Kelly, Oneida
 
Supporting Children's Learning Certificate:                              
** Theresa Starry, Oconto Falls
 
Surgical Technologist:
Lucero Sanchez, Appleton; **Alexus Gilliam, Clintonville; **Cheryl Kostreva, Coleman; *Mckayla Krueger, De Pere; **Holly Miller, De Pere; Steven Gaines, Green Bay; Angelica Garcia, Green Bay; Holly Geurts, Green Bay; Lily Johnson, Green Bay; **Jill Melzer, Green Bay; **Erin Olson, Green Bay; *Carly Pribyl, Green Bay; **Bryanna Tremillo, Green Bay; *Beth VanEnkenVort, Green Bay; **Amanda Verkuilen, Kaukauna; Haley Paplham, Kewaunee; Zachary Evers, Little Chute; **Ashley Welch-Longworth, Little Chute; Kady McCracken, Luxemburg; **Jaime Grainger, Manitowoc; Ashley Vangerud, Manitowoc; *Taylor Holinbeck, Neenah; Karen Counter, Niagara
 
Sustainable Agriculture Certificate:
Mandisa Martinez, Green Bay; Angela Krahn-Klackner, Hobart
 
Sustainable Food & Agriculture Systems:
*Lucas Humblet, De Pere; Jessica Kast, Green Bay; **Benjamin Scheiderer, Hobart; **Teri Saray, Oconto; Brianna Oelschlager, Pulaski
 
Therapeutic Massage:
Tonia Lagunes, Cecil; Albert Weber III, De Pere; **Alexandria Newtols, Green Bay; **Erica Mueller, Manitowoc; Deanna Wauters, Peshtigo; *Angela Schwartz, Pulaski; Russell Burie, Sturgeon Bay; Jan Mills, Sturgeon Bay
 
Utilities Engineering Technology:
*Ethan Vanderpoel, De Pere; *William Bethke, Green Bay; *Reijo Murto, Green Bay; *Ashley Wendt, Green Bay; **Eliot Bolf, Kewaunee; Steven Chavers, Saxon
 
Virtualization System Administrator:
Josh Soquet, Green Bay; Jacob Thomas, Green Bay; Clare Bauer, Manitowoc; Rolin Vah, Pulaski
 
Web Application Programming Certificate:                               
* Anna Paplham, Green Bay; ** Nancy Sewell, Green Bay
 
Web Application Programming Technician:
**Kakhi Chitishvili, Green Bay; **Eric Gjerde, Green Bay; **Elizabeth Kreisa, Green Bay; **Ying Lee, Green Bay; Anna Paplham, Green Bay; **Mauricio Rey, Green Bay; **Giorgi Tsereteli, Green Bay; *Miranda Laurent, New Franken; *Khristopher Knauer, Pulaski
 
Web Design:
*Miranda Gomez, Green Bay; **Elizabeth Kreisa, Green Bay; **Giorgi Tsereteli, Green Bay
 
Web Design Certificate:                                        
** Timothy Zurko, Shawano
 
Weld Inspection Certificate:                                    
Bryan McDougal, Abrams; Damein Winans, Abrams; Mitchell Burdick, Green Bay; Mark Ginnow, Green Bay; Caleb Krueger, Green Bay; Elliot Pallex, Green Bay; Eric Benzow, Sturgeon Bay; Jeffrey Peters, Sturgeon Bay
 
Welding:
Trent VanderVelden, Abrams; Jacob Ganther, Appleton; *John Shest, Bonduel; **Benjamin Geiger, Burlington; **Michael Baumler, Carney, MI; *Kevin Lansin, Coleman; **Matthew Tomaszewski, Crivitz; Justin Allen, De Pere; **Jordan Doenges, De Pere; Zachery Farvour, De Pere; **Nathaniel Gretzon, De Pere; **Kole Vanfrachen, De Pere; Brennan Schweiner, Denmark; **Tony Feldkamp, Forest Junction; Salvador Arriaga, Green Bay; Camron Aschenbrenner, green bay; Payton Bader-Stache, Green Bay; **William Bins, Green Bay; Brandon Brassfield, Green Bay; **Cameron Camacho, Green Bay; Allen Corbeille, Green Bay; **Noah Delvaux, Green Bay; Jacob DeWitt, Green Bay; Bradley Erickson, Green Bay; Evan Farr, Green Bay; Caleb Gabavics, Green Bay; Patrick Grace, Green Bay; *Jordan Granger, Green Bay; Chrystal Hampson, Green Bay; Joshua Huben, Green Bay; Jarek Jankowski, Green Bay; Caleb Krueger, Green Bay; Thomas Lacombe, Green Bay; **Adam Larsen, Green Bay; Dylan Lister-LaPlante, Green Bay; Jorge Malave Cosme, Green Bay; Joshua Maufort, Green Bay; Blaise Pfitzinger, Green Bay; *Zachary Puyleart, Green Bay; Enrique Ramirez, Green Bay; Marcelino Ramirez, Green Bay; *Scott Reinsvold, Green Bay; Carlos Rivera, Green Bay; Jonathan Rodgers, Green Bay; *Devin Semrau, Green Bay; **Kassie Sobiesczyk, Green Bay; Hathsadong Souvannasaeng, Green Bay; Michael Toellner, Green Bay; Jorge Zabaleta Saldana, Green Bay; Colin Schultz, Hobart; Collin Pilgrim, Kewaunee; **James Sopata, Lena; *Andrew Schmidt, Little Chute; Blake Fischer, Little Suamico; **Kevin Ellison, Luxemburg; *Logan Socha, Luxemburg; Marshal Decker, Maribel; **Samuel Stedl, Maribel; *Mica Lohrey, Marinette; Jacob Martin, Marinette; Tyler Brooks, Menominee, MI; *Patrick Engler, Menominee, MI; Christopher Rugg, Norway, MI; *Austin Kowalczyk, Oconto Falls; *Nicholas VanCleve, Oconto Falls; Lawrence Gunderman, Peshtigo; John Richard, Peshtigo; *Bryan Veriha, Porterfield; Logan Demuth, Pulaski; *Sarah Heatley, Pulaski; Chase Kleist, Pulaski; Callum Novak, Pulaski; **Logan Nowinski, Pulaski; Riley Foat, Seymour; **Daniel Linsmeyer, Seymour; Michael Stichman, Shawano; *Wyatt Welch, Shawano; Thomas Nauke, Suring
 
Wellness & Health Promotion:
Joshua Derks, Green Bay
 
Woodturning Certificate:
Gerald Jensen, Green Bay; 
 
EXCLUDESTART

Other News

EXCLUDESTART EXCLUDEEND EXCLUDEEND
CONTENTEND